Τίτλος Θέσης Εργασίας:

Fitness coach

Απασχόληση:

full time

Περιγραφή Ρόλου:

Τα Bohemian Collection καταλύματα βρίσκονται στη Πάρο και αποτελούνται από τα Sandaya Luxury Suites, Bohemian Luxury Hotel και Mythic Exclusive Retreat. Διαθέτουν μια αισθητική αλλά και μια ατμόσφαιρα στην οποία ο φιλοξενούμενος αισθάνεται μοναδικός. Οι υπηρεσίες που προσφέρουμε εντός των καταλυμάτων μας είναι στα πρότυπα του luxury service καθώς ο καθένας από εμάς χρησιμοποιεί τη προσωπικότητα του καθοδηγούμενος πάντα από τους κανόνες λειτουργίας της επιχείρησης για να προσφέρει στο κάθε ένοικο τη ποιότητα του Bohemian Collection.

Αν έχετε πάθος για τη φιλοξενεία, θέληση για εξέλιξη και διάθεση για εργασία σε ένα ομαδικό και δυναμικό περιβάλλον τότε ίσως είστε ο άνθρωπος που θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας.

Γυμναστής /τρια - Personal Trainer

(Mythic Exclusive Retreat)

Αναλυτικά καθήκοντα:

  • Παροχή προγραμμάτων personal training όταν ζητηθούν από πελάτες
  • Ομαδικά προγράμματα στους ενοίκους του ξενοδοχείου
  • Επίβλεψη πελατών κατά την ώρα της άσκησης τους
  • Δημιουργία εξατομικευμένων προγραμμάτων για τους ενοίκους του ξενοδοχείου
  • Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές μισθολογικές αποδοχές
  • Ποιοτικές συνθήκες διαμονής με σίτιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Σχολής Φυσικής Αγωγής
  • Εμπειρία και πιστοποιημένη γνώση στο personal training
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε γυμναστήρια
  • Γνώση ομαδικών προγραμμάτων για γυμναστική
  • Γνώση yoga θα θεωρηθεί προσόν
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
    Γνώση γαλλικής γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Fitness coach | Bohemian Collection | Greece

    Alfa Jobs

    Contact Us

    Contact us for any questions:

    • Email

    +44 7894461574

    Find Us

    Find us on Social Media:

    • Twitter