Τίτλος Θέσης Εργασίας:

Fitness Instructor

Απασχόληση:

full time

Περιγραφή Ρόλου:

Το ξενοδοχείο 5* Numo Ierapetra Beach Resort που βρίσκεται στην Ιεράπετρα
Λασιθίου στην Κρήτη, αναζητεί για την τουριστική περίοδο 2021:

Κύριες αρμοδιότητες:

Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί θα έχει την ευθύνη της λειτουργίας του γυμναστηρίου, την οργάνωση αθλητικών δραστηριοτήτων και εκτέλεσης ομαδικών και ατομικών μαθημάτων Cross training, TRX, Pilates (Reformer), Spinning και Yoga για τους πελάτες του ξενοδοχείου.

H εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με τα προσόντα του υποψηφίου σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΦΑΑ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε παρεμφερές αντικείμενο
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Ο/Η ιδανικός-ήυποψήφιος-αείναι προσωπικότητα που διακρίνεται από:

  • Ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Σημασία στη λεπτομέρεια

Fitness Instructor | Numo Ierapetra Beach Resort | Greece

    Alfa Jobs

    Contact Us

    Contact us for any questions:

    • Email

    +44 7894461574

    Find Us

    Find us on Social Media:

    • Twitter