Τίτλος Θέσης Εργασίας:

Fitness Supervisor

Απασχόληση:

full time

Περιγραφή Ρόλου:

Ο ξενοδοχειακός όμιλος EM Resorts στα Χανιά Κρήτης, αναζητά για τη σεζόν 2021 για το ξενοδοχείο 5* Euphoria Resort

Αρμοδιότητες:

  • Ευθύνη και διαχείριση όλου του αθλητικού τομέα του ξενοδοχείου
  • Διενέργεια ατομικών και ομαδικών προγραμμάτων και αθλοπαιδιών με τους πελάτες του ξενοδοχείου
  • Εποπτεία στο γυμναστήριο τις ώρες που δεν υπάρχουν εξωτερικές δραστηριότητες
  • Εποπτεία των εξωτερικών instructors
  • Δημόσιες σχέσεις και επικοινωνία με τους συμμετέχοντες πελάτες των δραστηριοτήτων

Η επιχείρηση προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό απαραίτητα με πρόσφατη φωτογραφία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου ΤΕΦΑΑ
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα- οργανωτικοτητα
  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα, εξωστρέφεια
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο θα εκτιμηθεί
  • Γνώση προγραμμάτων εκγύμνασης και αθλοπαιδιών,
  • όπως TRX, spinning, foot volley, beach volley, mini soccer, trampoline, mobility, circuit / functional training

Fitness Supervisor | Euphoria Resort | Greece

    Alfa Jobs

    Contact Us

    Contact us for any questions:

    • Email

    +44 7894461574

    Find Us

    Find us on Social Media:

    • Twitter